Karadayı ailesi 1938 yılında  toprak sanayi sektöründe hizmet vermeye başlamış bir kuruluştur. Geçen zaman içerisinde doğan makine ihtiyaçları nedeniyle :

1970 yılında toprak sanayi makineleri ve ekipmanları üretmek üzere makina tesisi kurulmuştur. Kararlı üretim kalitesi, iş anlayışındaki disiplini, doğru stratejileri ve tutarlı vizyonu ile kısa sürede alanında söz sahibi olmuş ve bugün uluslararası bir marka haline gelmiştir.

 KARADAYI MAKİNA  ürünlerine yılların birikimlerini yansıtırken yeni teknolojiler ve ARGE çalışmaları ile ürünlerini makina ve tesislerinizin ihtiyaçlarına en iyi cevap verebilecek şekilde geliştirmekte ve güvenilir iş ortağınız olmayı sürdürmektedir.

Ürün yelpazemiz başta toprak ve seramik sanayi olmak üzere ağır sanayiden hafif sanayiye binlerce tesiste güvenle hizmet vermektedir.Tüm dünyaya ihracat yapan firmamız satış öncesi ve sonrası teknik destek ve  servisleri ile müşterilerinin aynı zaman da çözüm ortağı olmuştur.

Organize sanayi bölgesinde 40.000 m2 alan içerisinde sizlere hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak, müşteri memnuniyetini üretim ve hizmetimizin her aşamasında sağlamak. Sürekli gelişmeyi ilke edinmek ve piyasa Pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırmak.
Ürün kalitesini, ürün çeşitliliğini ve firmanın güvenirliğini sağlayarak müşteri kitlesini, müşteri memnuniyetini ve şirket karını artırmak. Buna yönelik sektörde dünya markası haline gelmek

Üst yönetimin belirlediği hedefler çerçevesinde faaliyet göstermek ve aşağıdaki temel prensipleri herkesin ortak sorumluluğu olarak hayata geçirmektir.

Makina imalatı konusunda ulusal ve Uluslar arası standartlar ve mevzuat koşulları ile uyumlu bir kalite yönetim sisteminin, amaç ve hedefleri doğrultusunda etkin olarak kullanılmasını sağlamak

Tüm ürün ve servislerde müşteri gereksinimlerini zamanında ve yüksek verimlilikle karşılamak ve sürdürmek,

Ulusal ve uluslar arası sektörde etkin yer elde etmek

Çalışanların katılımını, bilgi paylaşımlarını sağlamak ve veriler eğitimler ile yetkinliklerini artırmak.

Müşteri memnuniyetinin sürekli olarak artırılmasına yönelik çalışmalar yapmak ve bunların sonuçlarını ölçmek.

Sürekli gelişmeyi şirket bilinci olarak kabul etmek.

Kuruluşumuz kalite politikasıdır.

Müşterinin üründen ve hizmetten beklediği performansın fiyat, maliyet, zaman gibi bileşenler açısından en üst seviye tatmini ve tüm çalışanların dengeli olarak paylaştığı ortak bir sorumluluktur.

• Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi biçimde belirleyip planlayarak buna uygun üretimi yapmak.
• Tasarım projelendirme, Üretim ve personel kalitemiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak.
• Tedarikçilerimizle ve taşeronlarımız ile birlikte karşılıklı işbirliği ve güven içerip verimliliğimizi artırmak.
• Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını, şyirket kültürümüzün temeli olarak görmek.
• Kaliteyi şirketimiz için yenilenen ve gelişen bir hedef olarak görmek
• Firmanın en dengeli kaynağını insan olarak kabul etmek.

Sektöründe Müşteri Memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli bir hizmet vermektir. İşimizi en iyi şekilde yapmak ve iş ahlak ilkelerine bağlı kalmak temel ilkemizdir. Bu çerçevede sürekli iyileşmek ve kalıcı olmak en büyük beklentimizdir.